• 19 July 2024

Odwiedziny w sklepie stacjonarnym lub internetowym dają nam do zrozumienia, jak duży wybór suplementów diety zapewniają dzisiaj producenci. Co możemy kupić, aby wspomóc nasz trening?
Modyfikacje odżywek
Dieta sportowca wymaga niekiedy uzupełnienia, dlatego w sklepach z odżywkami nie brakuje produktów bogatych w węglowodany oraz aminokwasy. Uzupełnienie ich ilości w organizmie pozwala na efektywne budowanie masy mięśniowej. Istnieją też suplementy pobudzające anabolizm. Każdy produkt posiada modyfikacje i możemy dostosować jego skład w zależności od naszych potrzeb. W wielu z nich znajdziemy dodatek witamin czy minerałów, dzięki czemu uzyskamy kompleksowy produkt wspierający dietę. Ponadto producenci modyfikują sprawdzone suplementy, aby poprawić ich przyswajalność i odpowiedzieć tym samym na oczekiwania klientów.
Gadżety
Bardzo często mamy możliwość kupienia suplementu z shakerem czy niewielkimi próbkami innych preparatów. Shaker jest niezwykle przydatny, gdy chcemy przygotować koktajl w pracy lub podczas pobytu u rodziny. Próbki produktów pozwalają nam natomiast zapoznać się z ich działaniem bez konieczności kupowania całego opakowania.